Konferenčné miestnosti a služby

Firemné školenia, konferencie, pracovné obedy, stretnutia, prezentácie či firemné porady pre vás môžeme usporiadať v jednej z miestností, ktoré sú určené aj na konferenčné účely. Ich množstvo a variabilita naplnia vaše očakávania.

K dispozícii sú vám:

Business salónik je miestnosť ideálna pre nerušené obchodné rokovanie. K salóniku patrí samostatná kúpeľňa, sociálne zariadenie, LCD televízia a wi-fi internetové pripojenie. Profesionálna obsluha zabezpečí podávanie občerstvenia.

Bussines salónik Bussines salónik1

Školiaca miestnosť na poschodí, ktorá má kapacitu do 20 osôb. Ponúka stoličky s operadlom a možnosťou písania; umývadlo. K dispozícii sú vám základné konferenčné potreby na prenájom – flipchart, plátno, dataprojektor a pod. Aj tu podávame občerstvenie – coffee breaky podľa vášho želania.

skoliaca miestnost Coffebreak: obložený chlebík so šunkou

Reštaurácia s kapacitou do 64 osôb ponúka príjemné posedenie v miestnosti s krbom. Má dva vchody (hlavný zo strany salaša a penziónu a jeden samostatný zo strany parkoviska). Reštaurácia má možnosť prepojenia s malým a veľkým salónikom, čo je ideálnym riešením v prípade väčšej firemnej akcie, zábavnej či odbornej.

restauracia07 UPJS_firemna_akcia01

Malý salónik s interiérovým krbom má kapacitu do 12 osôb a predstavuje najmenšiu miestnosť v ŠARIŠ PARKu; ideálnu pri menších školeniach alebo počas pracovných obedov.

maly salonik01 maly salonik03

Veľký salónik s kapacitou do 26 osôb je obľúbeným miestom tak počas bežnej prevádzky, ako aj na usporiadanie stredne veľkej rodinnej oslavy či školenia. Aj tento salónik má interiérový krb a je možné prepojiť ho s reštauráciou. V blízkosti salónika sa nachádza zadný vchod ŠARIŠ PARKu, ktorý je tiež vchodom pre klientov s obmedzenou schopnosťou pohybu alebo rodiny s malými deťmi. Priestranné parkovisko nájdete priamo pred veľkým salónikom.

velky salonik01

Vínna pivnica má kapacitu do 26 osôb. Je to dreveno-kamenná podzemná miestnosť so samostatným vchodom a WC. Vínna pivnica je ideálna pre tých, ktorí nechcú byť nikým rušení. Súčasťou interiéru je aj vnútorný krb a samostatný vínny archív. Pred vínnou pivnicou nájdete parkovacie miesta.

vinna pivnica08 vinna pivnica05

Koliba predstavuje samostatne stojacu budovu postavenú v tradičnom ľudovom štýle a s kapacitou do 50 osôb (25+25). Na dvoch poschodiach dominuje drevo, útulná krbová piecka a postava maskota ŠARIŠ PARKu – Smädného mnícha. Koliba má samostatné WC, kuchyňu, vchod a parkovacie miesta pred samotnou budovou koliby.

koliba interier extra_so settingom

Party stan sa nachádza v exteriéri a s kapacitou 190 osôb predstavuje ponuku pre firemné posedenia a neformálne akcie v ľudovom štýle. Party stan je v prevádzke v letnom období – zvyčajne od 1. mája do 30. septembra; má vlastný barový pult, WC a s možnosťou zapožičania výhrevných telies aj novej výzdoby interiéru.

Letná záhrada - party stan zvonka

Humno s kapacitou do 20 až 30 osôb je miestom ideálnym na grilovačky, guľáš party, či iné neformálne firemné posedenia. Odporúčané je prepojenie prekrytého humna s posedením na drevených laviciach v exteriéri.

grilovanie_1

Prepojením malého salónika, veľkého salónika a reštaurácie vzniká priestor pre firemnú zábavnú akciu s tanečným parketom. Vhodné pre cca 70–80 osôb.

Novinkou v roku 2011 je prekrytie a zateplenie letnej terasy, z ktorej sa tak stáva terasa s celoročným využitím. V zime vykurovaná, v lete bez okien. Slúži tak obedovým hosťom, ako aj firemným a rodinným akciám.

letna terasa11

Prepojením dvoch salónikov, reštaurácie s celoročnou terasou vzniká priestor pre cca 150 osôb – zabávajúcich sa (t.j. miesta na sedenie i tanečný parket).

Celková kapacita areálu ŠARIŠ PARK je približne 500 osôb (stoličiek).
Informatívny cenník prenájmov miestností: 1 hodina od 6 do 35 Eur

Konferenčné potreby na prenájom:
Premietacie plátno, dataprojektor, flipchart, papiere do flipchartov, TV, video, DVD prehrávač a iné.

Doplnkové služby:
Veľkoplošné bezplatné parkovanie, wi-fi internetové spojenie zadarmo, denná tlač, ponuka tradičného domáceho občerstvenia (coffee break), pitný režim a prenájom konferenčných miestností sú základnými požiadavkami, ktoré vám radi splníme. Za príplatok vám sprostredkujeme dopravu mikrobusom. Medzi ďalšie doplnkové služby patrí prenájom motoriek, štvorkolkoliek, umytie auta, služby vizážistky, zabezpečenie kultúrneho programu a ďalšie služby podľa požiadaviek.

Pre viac informácií o miestnostiach a službách kontaktujte pravádzkarky ŠARIŠ PARKu.
Telefonicky: 051 747 04 22 alebo 0918 512 731
E-mailom: prevadzkar@sarispark.sk
Vyplnením formulára:

Rezervácia miestnosti
Meno a priezvisko
Telefónne číslo
E-mailový kontakt
Druh miestnosti
Termín
Čas
Počet osôb
Doplňujúce informácie
Máte záujem o pravidelné zasielanie informácií o akciách v ŠARIŠ PARKu?
Antispam: 1 + 2 =
Stravovanie
salaš
reštaurácia
koliba
vínna pivnica
terasa
party stan
salóniky
sypanec
múčna výroba
mäsová výroba
Ubytovanie
penzión
drevenice
ohrada pre zvieratá a jazdiareň
detské ihrisko
Relax
wellness - saunový svet
bazén s atrakciami
masáže
tenisový kurt
Pre firmy
reštaurácia
koliba
vínna pivnica
party stan
salóniky
školiaca miestnosť
humno
amfiteáter
Pre rodiny
reštaurácia
koliba
vínna pivnica
party stan
salóniky
humno
detské ihrisko
Copyright © 2009-2017 ŠARIŠ PARK | Investor MART – SK, s.r.o. | Webdesign a redakčný systém dodáva MANETI

ŠARIŠ PARK, Železničná 1900, 082 21 Veľký Šariš | recepcia@sarispark.sk | +421 51 747 04 22